Fethiye Günlük Kiralık Villa Apart
Anasayfa
Hakkımızda
Sık Sorulanlar
Resimler
İletişim
Fethiye Günlük Kiralık Villa Apart
Fethiye Gnlk Kiralik Villa Apart
ANATOLIAN APARTMENTS Lüks dizayn edilmiş ve konforu ile göz dolduran dairelerimiz, 2+1, 3+1 ve 3+2 çatı dubleks olmak üzere toplam 5 da,reden oluşmaktadır. Komplekste ortak kullanım yüzme havuzu ile jakuzi ve bahçesi ile Çiftlikköy mevkiinde bulunmaktadır. Yeryüzünde günbatımını en iyi izleyebileceğiniz eşsiz güzellikteki Çalış plajına sadece 2000 m mesafededir. Sitemizde gündüz havuz ve bahçe bakımı için bir görevli ile gece güvenlik personeli ile hizmet sağlanmaktadır.
Bölgemizin en yüksek araç filosuna sahip olan şirketimiz; "müşteri memnuniyeti" ilkesiyle yola çıkarak, yapılan işin getireceği maddi varlığın dışında can güvenliği konusunda gösterdiği titizlikle öne çıkmaktadır. Tüm karayolları taşımacılık belge ve standartlarına sahip filomuz ile Uluslararası Standartlardaki hizmet kalitemiz, eksiksiz misafir memnuniyeti için uzman ve deneyimli kadromuz ile profesyonel bir ekip çalışmasıyla karşılanacaksınız. OSCAR RENT A CAR için kalite hedef değil, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreçtir. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen firmamız ISO 9001-2008 Kalite Standartları, D-2 Yolcu Taşıma Belgesine ve A Grubu Seyahat Acentası Belgesine de sahiptir.

2. Hizmetlerimiz:
Rent A Car ve Havalimanı Transferleri Faaliyetlerimizin yanı sıra hizmet birimlerimiz içerisine yeni katılan Uçak Bileti Satışı ve Yurtiçi Otelleri Erken Rezervasyon sistemlerimiz ile değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti; uygun fiyat seçenekleriyle sunuyoruz, ödemelerinizde kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit imkânlarımız bulunmaktadır.

OSCAR TURIZM SEYAHAT ACENTASI;
Türk Hava Yolları, Atlasjet, SunExpress ve Borajet Havayolları Yetkili Satış Acentasıdır.


3. Vizyon, Misyon, Değerlerimiz
VİZYONUMUZ Araç Kiralama ve Turizm Acentacılığı sektöründe, teknolojinin sağladığı her türlü iletişim aracını kullanarak bölgesinde ilk tercih edilen marka olmak.

MİSYONUMUZ Müşterilerimizin kısa ve uzun vadeli araç ihtiyaçlarını, ulaşım hizmeti tercihlerini hizmet sunduğu bölgeler içerisinde karşılayan, çalışanlarına ve iş ortaklarına fayda sağlayan ve toplumda değer yaratarak sürekli gelişen bir hizmet şirketidir.

DEĞERLERİMİZ
• * Güvenilirlik
• * Hizmet Odaklılık
• * Ekip Ruhu
• * İnsana Saygı
• * Çevreye Duyarlılık

Fethiye Günlük Kiralık Villa Apart
Anatolian Apartment Facebook
AKTİVİTELER  
Array Array Array
Array Array Array
Array Array
 
Oscar Rent A Car